07 Серпня, 2023 р., 16:18
Нідерландська миротворча організація ПАКС працює над захистом цивільних осіб від військових дій, припиненням збройного насильства та побудовою миру у зонах конфліктів по всьому світу.
04 Серпня, 2023 р., 15:41
У режимі відеоконференції участь у заході взяв начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко, а також керівники громад Чугуївщини.
01 Серпня, 2023 р., 16:04
Заступник начальника ХОВА Михайло Харнам повідомив, що на сьогодні ДП «Дороги Харківщини» забезпечено транспортне сполучення на 20 зруйнованих мостових спорудах. Окрім того, ще на 5 – проходить капітальний ремонт. Решта зруйнованих мостів розташовується на лінії бойових дій та окупованій території.
01 Серпня, 2023 р., 15:45
Комісії ухвалили рішення про надання 1226 компенсацій. З них 9,3 млн грн вже надійшли на рахунки людей. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.