21 Серпня, 2023 р., 17:54
За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Євген Іванов спільно з заступником міністра закордонних справ Чеської Республіки Мареком Свободою обговорили подальшу співпрацю та підтримку регіону.
21 Серпня, 2023 р., 17:53
До готельно-розважального комплексу у Кракові відправили 30 дітей, повідомив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.
18 Серпня, 2023 р., 08:22
На Харківщині триває відбудова інфраструктури, яку пошкодили окупанти. За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, одним із пріоритетів відновлення є саме житловий фонд.
18 Серпня, 2023 р., 08:21
Збір врожаю триває в усіх районах Харківської області, повідомив на брифінгу заступник начальника ХОВА Євген Іванов.
18 Серпня, 2023 р., 08:18
Начальник ХОВА Олег Синєгубов та представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) обговорили впровадження комплексного підходу та створення програми «Кращий догляд для кожної дитини» спільно з громадами Харківщини.
17 Серпня, 2023 р., 11:44
Про це повідомила Міністерка соцполітики України Оксана Жолнович під час робочої поїздки в Харківську область. Разом із начальником ХОВА Олегом Синєгубовим вона взяла участь у нараді щодо стану соцпослуг регіону.
17 Серпня, 2023 р., 11:37
Масштабну гуманітарну допомогу від першої леді України вже отримали 80 дитячих будинків сімейного типу Харківщини, у яких виховують дітей, позбавлених батьківського піклування.
16 Серпня, 2023 р., 17:43
ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених проводиться з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини та має наступну тематичну спрямованість: «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».
16 Серпня, 2023 р., 17:42
Евакуація цивільного населення із Куп’янського району триває за активної участі волонтерських організацій.