До громад продовжують надходити засоби для ремонту

Дата: 18.04.2024 17:31

Фото без описуУ районі не припиняється робота щодо забезпечення громад засобами для ремонту.

Нещодавно було отримано гуманітарний вантаж від Міжнародної організації з міграції, яка є частиною системи Організації Об’єднаних Націй. До району надійшла велика партія будівельних матеріалів – профільованих листів.

Як відзначив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко, це вже не перший гуманітарний вантаж.

«Громади вже мали від цієї організації велику партію будівельних матеріалів, які було направлено до найбільш постраждалих громад, – розповів Сергій Лободенко. – Цього разу отримали теж вкрай необхідний облицювальний матеріал, який передамо Чкаловській громаді. Профнастил буде використано для перекриття покрівель пошкоджених будівель. Засоби для ремонту – наразі це найперше, чого потребує район, який має значну кількість зруйнованих внаслідок ворожих обстрілів інфраструктурних об’єктів та житлових будівель. Тож ми продовжуватимемо наше партнерство з МОМ у напрямку забезпечення населення матеріалами для відновлення житла».