Публічний звіт

про проведення публічного звіту начальника

Чугуївської районної військової адміністрації Харківської області

за 2023 рік

Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу» та Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», публікується звіт начальника Чугуївської районної військової адміністрації Харківської області про підсумки діяльності районної військової адміністрації за 2023 рік.

Контакти для направлення пропозицій та зауважень: електронна пошта chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Публічний звіт начальника районної військової адміністрації про підсумки діяльності Чугуївської районної військової адміністрації Харківської області за 2023 рік