Графік особистого прийому громадян

Шановні громадяни!

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 в Україні введено воєнний стан. Указом Президента України від 24.02.2022 № 68 утворено на базі існуючих районних державних адміністрацій відповідні районні військові адміністрації. У зв’язку з утворенням районних військових адміністрацій відповідні районні державні адміністрації та голови таких адміністрацій набувають статусу відповідних районних військових адміністрацій та начальників таких військових адміністрацій.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у вас є можливість подати звернення шляхом направлення поштою або надсилання електронного звернення на офіційну електронну адресу Чугуївської районної державної адміністрації.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення!

Поштова адреса: Чугуївська районна державна адміністрація, вул. Старонікольська, 29, м. Чугуїв, Харківська область, 63503

Подати електронне звернення: chuguivrva@kharkivoda.gov.ual.kiyanskaya@oda.kh.gov.ua

У зверненні має бути зазначено:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- місце проживання громадянина;

- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Щоб записатися на особистий прийом громадян чи отримати іншу консультацію, ви можете зателефонувати за номером 050-200-52-48.