18 Серпня, 2023 р., 08:18
Начальник ХОВА Олег Синєгубов та представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) обговорили впровадження комплексного підходу та створення програми «Кращий догляд для кожної дитини» спільно з громадами Харківщини.
17 Серпня, 2023 р., 11:44
Про це повідомила Міністерка соцполітики України Оксана Жолнович під час робочої поїздки в Харківську область. Разом із начальником ХОВА Олегом Синєгубовим вона взяла участь у нараді щодо стану соцпослуг регіону.
17 Серпня, 2023 р., 11:37
Масштабну гуманітарну допомогу від першої леді України вже отримали 80 дитячих будинків сімейного типу Харківщини, у яких виховують дітей, позбавлених батьківського піклування.
16 Серпня, 2023 р., 17:43
ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених проводиться з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини та має наступну тематичну спрямованість: «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».
16 Серпня, 2023 р., 17:42
Евакуація цивільного населення із Куп’янського району триває за активної участі волонтерських організацій.
15 Серпня, 2023 р., 19:01
Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за організаційної підтримки Спілки молодих державних службовців України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.
15 Серпня, 2023 р., 19:00
Проєкт реалізується з 2018 року за ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації та підтримки Полтавської обласної ради.
15 Серпня, 2023 р., 18:50
Впродовж доби з прифронтових громад вивезли ще 96 людей, у тому числі 21 дитину. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
15 Серпня, 2023 р., 18:06
У межах робочої поїздки на Харківщину міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін разом із начальником ХОВА Олегом Синєгубовим провели низку зустрічей із представниками сектору оборони.