13 Травня, 2024 р., 13:17
Активна евакуація розпочалася після посилення обстрілів з боку російських окупантів по прикордонним населеним пунктам Богодухівського, Чугуївського та Харківського районів області.
13 Травня, 2024 р., 13:10
Найбільш підготовлені фортифікаційні рубежі знаходяться на певній відстані від кордону та лінії фронту. Про це повідомляє голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Олександр Яковець.
13 Травня, 2024 р., 10:29
Громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» оголошує новий набір учасників навчального курсу «Перебудова бізнесу під час війни», який проходить в межах ініціативи SME Resilience Hub в Харкові.
13 Травня, 2024 р., 10:18
Про це йшлося під час брифінгу голови Комітету забезпечення правопорядку та законності Громадської ради при Харківській ОВА Сергія Усова, членів Ради волонтерів Руслана Мізеркевича та Олександра Стасюка.
13 Травня, 2024 р., 09:16
Зараз особлива інформаційна увага прикута до Харківщини. Cпостерігаємо активізацію ворожого ІПСО.
12 Травня, 2024 р., 20:13
Про це йшлося під час зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, очільниці облради Тетяни Єгорової-Луценко з головою Комісії з питань транскордонних, європейських та міжнародних відносин Регіону Гранд-Ест Французької Республіки Крістіаном Дебевом.
12 Травня, 2024 р., 20:03
Захід відбувся під головуванням заступника начальника ХОВА Євгена Іванова. Під час робочої зустрічі були розглянуті результати діяльності груп «Прозорість і підзвітність» Чугуївського та Куп'янського районів з початку 2024 року.
10 Травня, 2024 р., 18:11
Про це йшлося під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі Харківської ОВА за участі директорки Департаменту науки і освіти ХОВА Ольги Безпалової та директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.
10 Травня, 2024 р., 09:44
В області активно триває робота з надання компенсацій за пошкоджене або повністю зруйноване майно за програмою «єВідновлення».