17 Травня, 2024 р., 10:01
З метою запобігання ігровій залежності та формування культури відповідального ставлення до азартних ігор, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила E-брошуру на тему: «Азартні ігри – це лише розвага».
16 Травня, 2024 р., 16:45
Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.
16 Травня, 2024 р., 13:37
Про це говорили під час робочої зустрічі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун та головою Управління ООН із координації гуманітарних справ в Україні Сарою Гілдінг дер Ведувен.
16 Травня, 2024 р., 10:13
Дорогі земляки! Щиро вітаю вас зі святом нашого національного вбрання, справжньої української святині – вишиванки!
16 Травня, 2024 р., 10:10
Які компенсації може отримати роботодавець за працевлаштування? Чи може подати вакансію без подання звіту за формою 3-ПН? Які онлайн-послуги є в електронному кабінеті роботодавця?
15 Травня, 2024 р., 18:56
За словами начальника Харківської ОВА, усі роботи щодо встановлення тетраедрів з єгозою розраховані на 2023-2024 роки. Завдання, які ставили військові за 2023 рік, — виконані на 100%, про що є відповідні висновки контролюючих органів.
15 Травня, 2024 р., 18:50
Ірина Верещук спільно з начальником ХОВА Олегом Синєгубовим та Координаторкою ООН в Україні Деніз Браун відвідали гуманітарний хаб для громадян, яких евакуюють з прифронтових та прикордонних населених пунктів Харківщини.
15 Травня, 2024 р., 18:49
З початку доби на Харківському напрямку ворог активних дій не проводив, намагається закріпитися на досягнутому рубежі та здійснює перегрупування, повідомив начальник обласної військової адміністрації.
15 Травня, 2024 р., 15:32
Олексій та Олена Трохимченки з Леб’яжого виховують восьмеро дітей – четверо хлопчиків та четверо дівчаток. Їх родина була однією з перших на Чугуївщині, хто зголосився створити дитячий будинок сімейного типу.
15 Травня, 2024 р., 15:25
Про це говорили під час зустрічі заступників начальника Харківської ОВА Віти Ковальської та Євгена Іванова з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста.