Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України

22 Липня, 2024 р., 08:32
Всього бійці спецпідрозділу CODE 9.2 з 92-ї ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка вже отримали 30 одиниць ефективних безпілотників, які знищують ворожу техніку на десятки мільйонів доларів. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
19 Липня, 2024 р., 16:03
Вони відбуватимуться що два тижні та будуть присвячені оперативному реагуванню на запити громад і координації з міжнародними партнерами.
19 Липня, 2024 р., 10:13
Під час поїздки Віктор Ляшко разом із заступницею начальника Харківської ОВА Оленою Логвиновою та головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде відвідали Валківський центр первинної медико-санітарної допомоги.
19 Липня, 2024 р., 09:54
Хід робіт щодо підготовки громади до осінньо-зимового періоду обговорили під час засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва за участі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.
19 Липня, 2024 р., 09:46
Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова та за участі правоохоронців, представників територіальних громад і громадськості.
19 Липня, 2024 р., 09:21
Про це йшлося під час засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва Харківської області під головуванням начальника ХОВА Олега Синєгубова.
18 Липня, 2024 р., 19:09
Це питання обговорювалося на нараді, яку провів начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко з керівниками Вовчанської громади, підрозділів Національної поліції, ДСНС, представниками ювенальної поліції, обласного координаційного гуманітарного центру, служби у справах дітей РВА.
18 Липня, 2024 р., 17:39
Якщо ви представник/ця органу державної влади чи органу місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства або бізнесу, ця інформація може вас зацікавити.
18 Липня, 2024 р., 11:35
Проміжні результати співпраці Харківщини з Дитячим фондом ООН, а також реалізовані проекти та плани на наступний рік обговорили в ході засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва за участі начальника ХОВА Олега Синєгубова.
18 Липня, 2024 р., 11:29
Допомога надійшла від УВКБ ООН в межах робочого візиту до Харківщини Верховного комісара ООН у справах біженців Філіппо Гранді. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.