15 Травня, 2024 р., 12:05
Наразі Харківською обласною військовою адміністрацією здійснюється перевірка щодо поставок деревини для будівництва фортифікаційних споруд за укладеними договорами з підрядниками.
15 Травня, 2024 р., 10:01
Захід пройшов під головуванням заступниці начальника Харківської ОВА Віти Ковальської, за участі представників профільних департаментів та управлінь обласної військової адміністрації, а також представників наукової, краєзнавчої, культурної спільноти й громадськості.
15 Травня, 2024 р., 09:50
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (далі – DOBRE) проводять опитування для визначення перспективних напрямків розвитку бізнесу Харківської області.
14 Травня, 2024 р., 11:08
Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.
14 Травня, 2024 р., 10:32
Про це начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі ХОВА.
13 Травня, 2024 р., 19:17
Відповідне рішення ухвалили в ході засідання Ради оборони області під головуванням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.
13 Травня, 2024 р., 18:32
У «Довіднику безбар’єрності» розповідають, як взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід.
13 Травня, 2024 р., 15:28
Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» в партнерстві з проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), проводитиме презентацію нових інструментів підтримки замовників сфери публічних закупівель.
13 Травня, 2024 р., 15:12
Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко вручив представникам благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) районні відзнаки.