12 Серпня, 2023 р., 14:57
Про хід відновлювальних робіт у Чугуївському районі розповіли на брифінгу в Офіційному Медіацентрі заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов і начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко.
12 Серпня, 2023 р., 10:03
Дорога молодь Чугуївщини! Вже вдруге в історії України ми святкуємо День молоді, як і вся міжнародна спільнота, – 12 серпня.
10 Серпня, 2023 р., 21:21
З цієї нагоди у Чугуївській міській раді відбулася урочиста церемонія нагородження обласними, районними та міськими відзнаками, в якій взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.
10 Серпня, 2023 р., 19:26
На Харківщині триває відбудова об’єктів, які постраждали під час бойових дій. За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова першочергово відновлюють житлову сферу.
10 Серпня, 2023 р., 16:26
Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко разом з головою районної ради Іриною Постніковою вручив посвідчення, диплом і нагрудний знак дружині та батькові загиблого захисника.
10 Серпня, 2023 р., 11:28
Перша леді України Олена Зеленська на запрошення IT-компанії GlobalLogic розповіла про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?».
10 Серпня, 2023 р., 10:32
У регіоні пришвидшено роботу щодо обліку об'єктів нерухомості, пошкоджених або знищених в результаті збройної агресії рф.
09 Серпня, 2023 р., 19:34
Під час апаратної наради 9 серпня обговорили готовність укриттів у закладах освіти та можливість початку змішаної форми навчання.
07 Серпня, 2023 р., 16:18
Нідерландська миротворча організація ПАКС працює над захистом цивільних осіб від військових дій, припиненням збройного насильства та побудовою миру у зонах конфліктів по всьому світу.
04 Серпня, 2023 р., 15:41
У режимі відеоконференції участь у заході взяв начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко, а також керівники громад Чугуївщини.