Сергій Лободенко провів нараду з керівниками силових та військових структур

Дата: 13.03.2024 14:35

Фото без описуВ оперативному режимі начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко обговорив з учасниками робочої зустрічі поточні питання.

Керівники районних управлінь поліції та ДСНС, окружної прокуратури, районного центру комплектування та соціальної підтримки, штабу Чугуївського району ТрО розповіли про ситуацію у підпорядкованих їм сферах.

Одне з основних питань порядку денного наради – здійснення мобілізаційних заходів. Зокрема, увагу приділили процесу оповіщення, відбору та поставки військовозобов’язаних.

У ході відпрацювання робочих моментів учасники наради робили також акцент на необхідності виконання безпекових дій, особливо під час планування та проведення заходів із залученням певної кількості людей.