09 Листопада, 2023 р., 09:36
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Чугуївщини! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
08 Листопада, 2023 р., 18:51
Захід пройшов під головуванням заступника начальника Харківської ОВА у Департаменті агропромислового розвитку спільно з представниками організації Project Expedite Justice та аграріями області.
08 Листопада, 2023 р., 12:55
Проєкт фотографа із Франції Майкла Гаррета «Україна: культурне пробудження» стартував у Харківській області в листопаді, повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.
08 Листопада, 2023 р., 09:29
Кіберполіція спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції та іноземними колегами припинили діяльність угруповання та заморозили активи зловмисників у понад 20 країнах.
08 Листопада, 2023 р., 09:08
Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов відвідав об'єкти критичної інфраструктури регіону та проінспектував роботи з організації та покращення фізичного захисту.
07 Листопада, 2023 р., 18:21
Питання облаштування та підготовки Пунктів Незламності до осінньо-зимового періоду перебуває на особистому контролі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.
07 Листопада, 2023 р., 18:12
Нещодавно у «Довіднику безбар’єрності» з’явився новий розділ – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».