13 Листопада, 2023 р., 12:23
Кошти на матеріальну допомогу передбачено в обласному бюджеті, повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.
13 Листопада, 2023 р., 10:21
Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, ударний БПЛА українського виробництва може долати відстань до 7 кілометрів та переносити вантаж вагою до 10 кілограмів.
10 Листопада, 2023 р., 17:13
Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
10 Листопада, 2023 р., 12:06
Про це йшлося під час онлайн-зустрічі заступників начальника Харківської ОВА Євгена Іванова та Олени Логвинової, директорів профільних департаментів з представниками американської компанії JANZ Corporation.
10 Листопада, 2023 р., 10:24
Днями було відправлено гуманітарний вантаж до Старосалтівської громади – для потреб мешканців передано партію спальних мішків.
10 Листопада, 2023 р., 10:22
Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що у Коротичі Пісочинської громади фактично будують школу під землею, де зможуть навчатися діти.
09 Листопада, 2023 р., 18:29
Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко зустрівся з представниками міжнародної організації Save the Children, діяльність якої в Україні спрямована на забезпечення прав і безпеки дітей.
09 Листопада, 2023 р., 17:54
Про це під час брифінгу щодо результатів реалізації проєкту «Прозорість і підзвітність» повідомив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.
09 Листопада, 2023 р., 16:32
Про реалізацію державних програм підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на брифінгу в Офіційному Медіацентрі розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.
09 Листопада, 2023 р., 12:13
Про створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в Харківській області та результати роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва розповів заступник начальника ХОВА Євген Іванов під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі.