На території Чугуївського району розташовано 25 пунктів незламності

Дата: 18.10.2024 11:45

Фото без описуПро це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Пункти незламності розташовані:

у Старосалтівській громаді –  8 (3 – у селищі Старий Салтів, по 1 – у селах Хотімля, Кирилівка, Молодова, Шестаково та Гонтарівка)

у Чугуївській громаді – 7 (6 – у місті Чугуєві, 1 – у селищі Кочеток),

у Малинівській громаді – 4 (2 – у селищі Малинівка, по 1 – у селах Мосьпанове та Стара Гнилиця),

у Новопокровській громаді – 2 (у селищах Новопокровка та Введенка),

у Зміївській, Печенізькій, Слобожанській та Чкаловській громадах – по 1 пункту незламності.

«Всі вони готові, укомплектовані генераторами з необхідним запасом палива для них, металевими печами (буржуйками) та дровами, пелетами. Є оптоволоконне підключення до мережі інтернет. Наразі ведеться робота інтернет провайдерами щодо надання своїх послуг у разі настання блекауту», – розповів керівник району.

Також наявні паспорти пунктів незламності, інформаційні матеріали щодо дій у разі повітряної тривоги та порушення роботи систем життєзабезпечення, а також покажчики з адресами розміщення найближчих укриттів, магазинів, автозаправних станцій, банківських установ, закладів громадського харчування.