Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем працівника лісу

Дата: 15.09.2024 09:00

Фото без описуЗбереження, примноження, дбайливе та раціональне використання лісів, цього безцінного національного скарбу, – обов'язок усього суспільства, особливо сьогодні, в умовах повномасштабної війни, коли українські зелені насадження є тією екосистемою, яка страждає чи не найбільше.

На їх долю випало чимало: збільшення вирубки, пожежі внаслідок постійних обстрілів, замінування, нестача коштів для фінансування лісогосподарств тощо.

Дорогі працівники лісу!

Ви – охоронці нашого найціннішого надбання. Щиро дякуємо кожному за сумлінну працю на благо нашого району!

Завдяки вашій майстерності та відданості обраній справі продовжує забезпечуватися сировиною вітчизняний товаровиробник, підтримується економіка регіону, наші лісові багатства продовжують своє існування і, упевнений, обов’язково примножаться для майбутніх поколінь!

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, життєвої мудрості, чистого мирного неба та подальших трудових звершень у благородній та корисній для людей справі!