У Харківській ОВА продовжують розглядати тендерні закупівлі територіальних громад області

Дата: 13.09.2024 13:44

Доцільність проведення закупівель та звіти щодо проведених тендерів громад Ізюмського, Лозівського, Куп'янського та Чугуївського районів розглянули під час засідання обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність».

«З огляду на безпекову ситуацію в Харківській області, відновлення існуючих укриттів та будівництво нових об'єктів залишається одним із нагальних завдань, які стоять перед громадами. Цей напрямок роботи перебуває на постійному контролі начальника ХОВА Олега Синєгубова. Створення безпечних осередків є не лише запорукою збереження життя та здоров'я мешканців населених пунктів регіону, а й можливістю організовувати освітні та культурні заходи для дітей і молоді задля їх повноцінного розвитку», – зазначив Євген Іванов.

Так, на території Олексіївської сільської ради Лозівського району планується здійснити ремонт та облаштування підвального приміщення - споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття у будівлі місцевого ліцею. Загальна вартість робіт становить 7,7 мільйона гривень. Об'єкт здатний вмістити близько 350 осіб. У перспективі, з дотриманням відповідних безпекових норм, облаштування споруди дозволить охопити офлайн-навчанням всіх школярів, які перебувають на території населеного пункту. Заняття планується проводити у дві зміни, розповів Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов.

Балаклійська міська рада проводить тендерні закупівлі щодо аварійно-відновлювальних робіт адміністративної будівлі Вербівського старостинського округу Балаклійської громади Ізюмського району.

«Старостинський округ півроку перебував під ворожою окупацією. Під час звільнення населеного пункту був здійснений ракетний обстріл, який значно пошкодив місцевий навчальний заклад, поряд із яким розташовується старостат. Він теж зазнав руйнувань. Внаслідок удару понад два роки працівники старостату змушені працювати у неналежних умовах. Наразі розроблено проєктно-кошторисну документацію та оголошено тендер на 1,6 мільйона гривень щодо ремонту покрівлі будівлі старостату, заміни віконних блоків, дверей та проведення внутрішніх робіт», – розповів начальник Балаклійської військової адміністрації Віталій Карабанов.

Учасники засідання також розглянули питання щодо доцільності проведення Департаментом капітального будівництва ХОВА аварійно-відновлювальних робіт у гуртожитку в місті Дергачі Харківського району. Окрему увагу приділили звітам щодо результатів публічних закупівель, зокрема, вартістю від 500 тисяч гривень, та витрачених коштів бюджетів усіх рівнів з початку 2024 року очільників Великобурлуцької та Петропавлівської громад Куп'янського району, а також Вовчанської громади Чугуївського району.