Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем медичних працівників

Дата: 27.07.2024 10:47

Фото без описуШановні медики Чугуївщини! З нагоди професійного свята прийміть вітання та глибоку вдячність за вашу невтомну працю.

У нинішній непростий час ви стали ще одним сильним, звитяжним і надійним фронтом, подекуди вміло поєднавши білий халат з бронежилетом та каскою, а світлі облаштовані кабінети – з окопами та підвалами.

Попри нові виклики, понаднормовість праці, часто великі ризики для життя, ваше професійне покликання і на передовій, і в тилу залишається незмінним – щодня стояти на варті людського здоров’я і життя.

Сьогодні ваше свято обпалене вогнями війни і болями втрат. Тож хочеться, аби посмішок, радісних миттєвостей, досягнень та перемог у вашому житті було більше.

Щиро бажаю вам мирного неба, сил та витримки, міцного здоров’я, Божого захисту на всіх життєвих шляхах! Нехай ваші зусилля гідно оцінюються, а добро та щедрість душі, даровані людям, повертаються сторицею.