Безпека в інтернеті: як захистити дітей від онлайн небезпек?

Дата: 22.07.2024 12:55

Фото без описуПочастішали випадки, коли дітям надходять повідомлення з пропозицією онлайн-підробітку, даючи прості завдання та обіцяючи легкі гроші. Так, пропонують надіслати фото об’єктів соціальної інфраструктури, місцезнаходження військової техніки, режимні військові об’єкти, дислокацію військ тощо.

📌Ось декілька порад батькам, як вберегти дітей від шахрайських схем та неправомірних дій.

✅Розмовляйте з дітьми про безпеку в інтернеті: важливо пояснювати їм про потенційні загрози у соцмережах та як їх уникнути.

✅ Слідкуйте за активністю дітей в інтернеті: перевіряйте їх історію браузера, профілі в соціальних мережах, а також повідомлення.

✅ Навчіть своїх дітей розрізняти небезпечний вміст: розкажіть дітям, як шукати відгуки, перевіряти джерела та у разі сумнівів зв'язатися з вами або з учителем.

Слід пам’ятати, що вищезазначені дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або з метою надання такої інформації державі-агресору, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років.