До уваги представників бізнесу аграрного сектору

Дата: 08.07.2024 12:02

Представники бізнесу агросектору Харківської області мають можливість отримати грантові кошти від міжнародної гуманітарної організації MercyCorps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета.

Ініціатива реалізується для допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності та подолання наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесменам, що тісно пов’язані з сільським господарством.

Програма в Харківській області втілюється спільно з сільськогосподарським кооперативом «Зерновий».

Умови участі в програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

- інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги. Розмір власного внеску визначається індивідуально і залежить від фінансової спроможності учасника програми.

Середній розмір гранту: 75 000 доларів США.

Дедлайн подачі заявок: 31 грудня 2024 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: