Тривають будівельно-відновлювальні роботи на об’єктах району

Дата: 03.07.2024 11:00

У фокусі першочергової уваги – і освітня сфера. Вона виявилася однією з найвразливіших, бо майже половина закладів освіти району в результаті бойових дій зазнала пошкодження та руйнації.

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко ознайомився з ходом відновлення навчальних закладів у Чкаловській громаді. Тут майже всі осередки освіти внаслідок ворожих обстрілів мають різний ступінь пошкодження, а деякі й зруйновані вщент.

У постраждалих будівлях вже здійснено заміну вікон, виконуються внутрішнє оздоблення приміщень, ремонт покрівлі, зовнішнє утеплення. Відновлення фінансуються коштом фонду «Партнерство за сильну Україну».

«Продовжуємо усувати наслідки ворожих ударів. Завершити будівельні  роботи планується до початку навчального року. Попри загрози і виклики війни, дбаємо про майбутнє найменших жителів нашого району», – відзначив Сергій Лободенко.