При Чугуївській районній військовій адміністрації утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення

Дата: 26.06.2024 22:29

Фото без описуСьогодні відбулося установче засідання цього консультативно-дорадчого органу, яке провів його очільник заступник начальника Чугуївської РВА Олександр Апостол.

Як  було наголошено під час засідання, основними завданнями центру є організація скоординованої допомоги населенню, постраждалому внаслідок війни. Це перш за все внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, особи з інвалідністю, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, сім’ї загиблих або померлих Захисників і Захисниць України та інші постраждалі особи.

До переліку питань, які вирішуватиме координаційний центр, належать  найбільш проблемні – соціальний захист, забезпечення житлом, зайнятість, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо. Зважаючи на це, до складу координаційного центру увійшли керівники структурних підрозділів Чугуївської РВА та служб району, які відповідають за ці напрями. Наразі посадовці мусять визначити найбільш гострі та нагальні аспекти життєдіяльності населення. Підвищенню градуса результативності цієї роботи сприятиме залучення волонтерських, громадських, благодійних та міжнародних організацій.

«Мусимо зробити новостворений консультативно-дорадчий орган дійсно дієвим інструментом у процесі створення сприятливих умов проживання для мешканців району, – зазначив Олександр Апостол. – Тож необхідно насамперед забезпечити ефективну взаємодію між владними органами, організаціями, установами та громадськістю».