Відбулося чергове засідання комісії щодо надання відстрочки від призову

Дата: 18.06.2024 14:19

Фото без описуСтаттею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено перелік військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу.

Для розгляду питань надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації утворено відповідну комісію при Чугуївському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, як це передбачено постановою Кабміну від 16 травня 2024 року № 560.

Сьогодні відбулося її чергове засідання, під час якого було опрацьовано 27 справ військовозобов’язаних. Перший заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін та інші члени комісії вивчили подані документи та, оцінивши законність підстав для надання відстрочки, ухвалили позитивне рішення щодо 19 заявників. Трьом особам буде відмовлено, п’ятьом – необхідно доопрацювати документи.