Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем журналіста

Дата: 06.06.2024 09:22

Шановні працівники засобів масової інформації Чугуївщини!

Сьогоднішній день об'єднує усіх, хто своєю діяльністю формує єдиний інформаційний простір України та забезпечує одне з основних конституційних прав громадян – свободу слова.

Важко переоцінити значення ролі журналіста під час війни. Ви не лише висвітлюєте конкретні випадки військових злочинів і гуманітарних катастроф, а й привертаєте увагу світової спільноти, ведучи свою запеклу боротьбу на інформаційному фронті.

На жаль, щодня працівники медіа потрапляють під обстріли на лінії зіткнення. Чимало журналістів віддали найцінніше у прагненні донести до нас правдиву інформацію – своє життя.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Щиро дякую вам за принциповість, чесність та неупередженість! Бажаю вам безпечних умов праці, цікавих і яскравих матеріалів, професійних успіхів, визнання творчих заслуг, невичерпної енергії, неймовірної сили духу, оптимізму та мирного неба!