Розглядалося питання щодо надання відстрочки від мобілізації

Дата: 29.05.2024 13:34

Фото без описуВідповідно до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабміну від 16 травня 2024 року № 560, при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки утворюються комісії для розгляду питань надання військовозобов’язаним відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.

Таку комісію створено і в Чугуївському районі. До її складу увійшли керівництво Чугуївської районної військової адміністрації, очільники її структурних підрозділів із соціального захисту, взаємодії із ЦНАПами, у справах дітей, а також представники районного ТЦК та СП.

Сьогодні відбулося її перше засідання, на якому було розглянуто справи шістьох військовозобов’язаних.

Щодо всіх було ухвалено позитивне рішення про відстрочку від мобілізації, оскільки надані пакети документів підтверджують право на це.