Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Створено Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні»

Дата: 22.05.2024 15:49
Кількість переглядів: 55

Платформа з'явилася за ініціативи Президента України та за участю Міністерства економіки України. 

Фото без опису

Метою платформи є зміцнення економічних зв’язків, постійної комунікації між державою та українським бізнесом, сприяння українським товаровиробникам задля зміцнення спроможності держави та нашої економічної системи.

Ціль – підтримка української економіки та безпосередньо українських виробників та заохочення населення України до придбання української продукції, адже за результатами досліджень Міністерства економіки України в середньому 40% від вартості українських товарів повертається до держави у вигляді податкових і неподаткових витрат, що дозволяє забезпечувати Сили Безпеки й Оборони, дає робочі місця та забезпечує потреби сіл та міст.

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні» діє на базі pulse.gov.ua. Це майданчик для діалогу держави і бізнесу, завдяки якому влада матиме можливість максимально оперативно реагувати на звернення підприємців і вирішувати проблеми. Діючі програми доступного кредитування «5-7-9», грантів для бізнесу «єРобота», а також інші – кешбек за купівлю сільгосптехніки українського виробництва, розвиток індустріальних парків тощо.

Переваги придбання товарів українського виробництва:

-  40% придбаного товару українського виробництва повертається до бюджету;

- купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію;

- ти допомагаєш створювати нові робочі місця;

- заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік;

- 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже, більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо;

- підтримка під час закупівель матеріалів. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні. Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів.

Купуйте товари українського виробництва. Таким чином ви робите особистий внесок у зміцнення економіки нашої країни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора