Евакуація наразі проходить чітко та злагоджено – Сергій Лободенко

Дата: 21.05.2024 16:09

Фото без описуНачальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко провів засідання штабу з евакуації. Захід пройшов за участю директора Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Івана Сокола.

На засіданні було проаналізовано хід вивезення населення з Вовчанської громади.

Як зазначив Сергій Лободенко, цей процес проходить у цілому чітко та злагоджено.

«Я дякую усім, хто вже більше тижня допомагає мешканцям Вовчанської громади виїхати з обстрілюваних населених пунктів та дістатися безпечних територій, – співробітникам поліції, ДСНС, військовим, Координаційному гуманітарному штабу, начальнику Вовчанської МВА. З ними у нас – повна комунікація та координація 24/7. На сьогодні евакуйовано понад 3 тис. чоловік», – сказав Сергій Лободенко.

Серед обговорюваних під час засідання питань – інформативна складова процесу; залучення броньованих автівок до транспортування людей з територій, що знаходяться під постійним ворожим ураженням.

Окремо приділялася увага організації вивезення малобільних груп населення та родин з дітьми.

Членами штабу відпрацьовувалися також й інші питання евакуаційного процесу.