Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Харківщині ухвалили низку рішень щодо грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їхніх сімей

Дата: 21.05.2024 14:44
Кількість переглядів: 50

Відповідні рішення ухвалили під час позачергової сесії Харківської обласної ради.

Фото без опису

Начальник Харківської ОВА поінформував депутатів про оперативну ситуацію та проекти, над якими працюють структурні підрозділи адміністрації. 

«Захисники й Захисниці України, а також їхні родини потребують всебічної підтримки не лише від держави, а й від місцевих органів влади. Ініціювали низку важливих рішень, спрямованих на допомогу нашим військовослужбовцям та їх сім'ям. Дякую депутатам обласної ради за підтримку пропозицій та плідну співпрацю», – сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

В межах Комплексної Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей в Харківській області на 2024-2028 роки депутати обласної ради ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям у розмірі 20 тисяч гривень. Бойові підрозділи будуть подавати до ХОВА пропозиції щодо таких осіб, які потім узгоджуватимуть профільні комісії облради. 

Також було ухвалено рішення про виплату з обласного бюджету часткової грошової компенсації сім'ям Захисників і Захисниць за виготовлення та встановлення пам'ятних знаків. Розмір компенсації складає 90% від витрат на їх встановлення, але не перевищує 30 тисяч гривень.

Крім цього, з обласного бюджету спрямують кошти для виплати відшкодування особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювань, отриманих під час захисту Батьківщини, частини вартості отриманих послуг за самостійне санаторно-курортне лікування на території Харківської області. Відшкодування 50% вартості самостійного санаторно-курортного лікування здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, 50% – кошти територіальних громад у разі ухвалення відповідної програми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора