Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем вишиванки

Дата: 16.05.2024 10:13

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас зі святом нашого національного вбрання, справжньої української святині – вишиванки!

Нині, коли на нашу багатостраждальну землю вкотре зазіхає нахабний ворог, ми з особливою гордістю вбираємося у вишиті кольоровими барвами та візерунками сорочки, надаючи цьому святу ключового значення і пишаючись тим, що ми особлива нація із самобутньою культурою та неймовірно красивими традиціями.

За право одягати вишиванку наш народ бореться вже не одне століття, як і за можливість жити на своїй землі та говорити рідною мовою. Але саме у вишиванці – могутній код незламної нації, яка відстоює свою волю та незалежність.

Тож нехай вишиті сорочки, одягнені нами цього дня, надихнуть нас на нові звершення в ім’я Великої Перемоги! І нехай потужна енергетика нашого народу, закарбована в орнаментах та візерунках, подарує нам силу та завзяття на шляху до свободи, миру та процвітання нашої неньки України!