У Міжнародний день сім’ї Сергій Лободенко відвідав дитячий будинок сімейного типу у Малинівці

Дата: 15.05.2024 15:32

Фото без описуОлексій та Олена Трохимченки з Леб’яжого виховують восьмеро дітей – четверо хлопчиків та четверо дівчаток. Їх родина була однією з перших на Чугуївщині, хто зголосився створити дитячий будинок сімейного типу.

Під час бойових дій, які точилися в цій місцині у 2022 році, будівля Трохимченків зазнала ушкоджень. Тож нещодавно батьки з дітьми переїхали до Малинівки, де оселилися у будинку, спорудженому кілька років тому міжнародним фондом «Подих України».

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко завітав до Олексія та Олени, щоб привітати їх з Міжнародним днем сім’ї, привізши малечі смаколики.

«Ми приїхали дізнатися, як облаштувалася сім’я, чого найбільше потребують її члени, чим можемо допомогти, щоб покращити умови, – відзначив Сергій Лободенко. –  Сім’я – це найдорожче, що є в житті людини. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. Головне завдання сьогоднішнього свята – приділити увагу дорогим серцю людям».