Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Великоднем

Дата: 05.05.2024 09:54

Дорогі мешканці Чугуївщини!

Щиросердно вітаю вас зі святом Воскресіння Христового!

Для мільйонів християн цей день є уособленням торжества духу, перемоги життя над смертю. Великодні дні наповнюють душі вірян радістю та надією, милосердям та турботою. Диво Воскресіння Христового навчає вмінню стійко зустрічати негаразди, зберігаючи віру в краще та душевну теплоту, дає сили для подолання усіх випробувань.

Тож нехай і сьогодні Господь почує всі наші молитви, зміцнить віру у високі духовні ідеали, подарує душевний спокій та радість. Хай цей світлий день надихне кожного з нас на нові добрі справи в ім’я жаданої Перемоги, миру та процвітання нашої країни!

Нехай свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров’я і мир! Нехай господня ласка вас зігріває. Христос Воскрес!