Підтримуємо бізнес Харківщини: підприємці зможуть отримати вдвічі більший грант від держави на розвиток

Дата: 29.04.2024 11:15

Бізнесмени можуть отримати на старт або розвиток власної справи від 50 тис. гривень до 500 тис. гривень.

Збільшення грантової підтримки для малих підприємців Харківщини, які працюють в надзвичайно складних умовах зараз, — це один із практичних результатів зустрічі із бізнесом під головуванням Президента Володимира Зеленського, яку ми проводили в рамках політики «Зроблено в Україні», — зазначила Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Грантові кошти можна витратити на:
- придбання або лізинг обладнання;
- закупівлю сировини та матеріалів;
- оренду приміщення.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності.

Також внесено деякі зміни до грантової програми «Власна справа» та її ветеранського компоненту, спрямовані на  покращення умов для отримувачів грантових коштів. Серед них, зокрема:

- передбачено можливість отримання мікрогранту розміром 75 000 гривень у разі зобов’язання фізичної особи зареєструватись фізичною особою – підприємцем;
- надано можливість отримати грант для ветеранів особам зі складу добровольчих формувань.

Про підтримку бізнесу Харківщини, а також всі зміни в програмі «Власна справа» — читайте за посиланням.