Необхідно активізувати роботу груп оповіщення

Дата: 23.04.2024 16:14

На цьому наголошувалося під час наради, яку провів начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Фото без описуЗ  начальником Чугуївського районного ТЦК та СП, керівниками Малинівської, Новопокровської та Чкаловської громад Сергій Лободенко обговорив питання здійснення мобілізаційних заходів.

Зокрема, увагу приділили процесу оповіщення військовозобов’язаних. Як було відзначено, необхідно активізувати роботу відповідних робочих груп, в обов’язки яких входить інформування громадян про необхідність уточнення їх військово-облікових даних.

«При цьому населенню слід роз’яснювати, що це є процедурою підтримання актуальної інформації для формування мобілізаційного резерву і не обов'язково означає мобілізацію», – підкреслив Сергій Лободенко.