Співробітниками Чугуївського районного управління ДСНС проведено рейд

Дата: 17.04.2024 18:09

Фото без описуВін мав на меті запобігти лісовим пожежам та пожежам в природних екосистемах.

До профілактичного заходу долучився фахівець відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Чугуївської районної військової адміністрації.

Учасниками робочого виїзду були також представники Чугуївської міської військової адміністрації, Національної поліції та Чугуєво-Бабчанського лісового господарства ДП «Ліси України».

Рейд пройшов поблизу лісових насаджень у Клугино-Башкирівці Чугуївської громади. Фахівці спілкувалися з мешканцями, розповідаючи про заборону відвідування лісів для населення та наголошуючи на адміністративній відповідальності за випалювання сміття і сухостою.

Також рятувальники інструктували, як загасити пожежу в екосистемі на початковій стадії та не допустити її поширення.

Кожному співрозмовнику фахівці ДСНС вручали тематичні листівки.