Сергій Лободенко: важливо зробити освітній процес комфортним для дітей

Дата: 16.04.2024 20:48

Фото без описуНачальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко відвідав Коробочкинський ліцей.

Будівля навчального закладу зазнала суттєвого руйнування після прямого влучання ворожих снарядів під час бойових дій, що точилися у цій місцевості у 2022 році.

Наразі завдяки благодійному фонду «За сильну Україну» тут триває відновлювальний процес.

Очільник району ознайомився з його ходом, відвідавши та оглянувши обʼєкт.

З березня, коли розпочалися будівельні  роботи, вже практично завершено скління, процес зовнішнього облицювання стін, ведеться активне внутрішнє опорядження споруди.

«Вже зараз видно, що це буде сучасне та світле приміщення, яке, сподіваюсь, невдовзі  наповниться дитячими голосами, – відзначив Сергій Лободенко. – У нинішній складний час надзвичайно важливо зробити освітній процес наших дітей комфортним та допомогти їм отримати якісні знання».

Як поінформував начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, у Коробочкинському ліцеї навчається 340 учнів, загалом у громаді дистанційним навчанням охоплено близько 900 дітей.

Поділився очільник громади і задумами з облаштування прилеглої території.

«Плануємо створити паркову зону, адже поряд з ліцеєм – заклад культури й інші соціальні об’єкти, – розповів Сергій Котенко. – Тому вважаємо слушною ідеєю, якщо довкола будуть зелені насадження, дитячі й спортивні майданчики, інші активності для населення».