Система безоплатної правничої допомоги захистить від кривдника

Дата: 03.04.2024 14:53

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди, йдеться про домашнє насильство.

Захиститися від кривдника можливо. У цьому може допомогти система безоплатної правничої допомоги (БПД).

Система БПД надає правничі послуги людям, що зазнають домашнього насильства незалежно від статі, віку чи рівня доходу.

Звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги:

▪ за телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні, юристи відповідають на дзвінки у будні дні з 8:00 до 18:00);

▪ до найближчого бюро правничої допомоги: https://bit.ly/bpd_buro

▪ шляхом написання приватного повідомлення цій сторінці.

Важливо! Якщо в ситуації домашнього насильства виникла безпосередня загроза життю чи здоров’ю, спочатку телефонуйте до поліції за номером 102 та вимагайте винести терміновий заборонний припис щодо кривдника.

Для отримання безоплатної кваліфікованої правничої допомоги радимо звертатися до Чугуївського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 27А, тел.:(05746) 40-127.