74 мешканці Чугуївщини мають змогу скористатися державною підтримкою для придбання житла замість зруйнованого

Дата: 29.03.2024 13:58

Фото без описуЗа програмою єВідновлення вони отримали житлові сертифікати на суму 105,2 млн. грн.

Про це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

«Комісіями, які спеціально утворені у кожній громаді району, сформовано 97 житлових сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно загальною вартістю 134,6 млн. грн. У цілому по допомогу мешканцями району подано 255 заяв», зазначив Сергій Лободенко.

Як розповів керівник району, також триває активна робота щодо надання компенсації за пошкоджене майно.

«Через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «єВідновлення» від початку реалізації програми подано 1975 заяв для отримання грошової допомоги на ремонт житла, що зазнало шкоди», сказав Сергій Лободенко.

У межах програми для дрібного ремонту житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації, грошову допомогу отримали 1256 заявників на суму 147,6 млн. грн.