Відпрацьовувалися дії при виникненні надзвичайної ситуації

Дата: 28.03.2024 21:22

Фото без описуПерший заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін провів нараду.

Головним питанням робочої зустрічі були дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні або загрозі виникнення надзвичайної ситуації.

«Ворог може вдаватися до будь-яких дій. Під його прицілом – критична інфраструктура, IT-система, комунікації тощо, атаки на які останнім часом почастішали. Отже, всі органи управління мають бути максимально підготовленими, щоб у разі необхідності діяти скоординовано та оперативно», – відзначив Костянтин Козлітін.

З присутніми на нараді керівниками районних підрозділів поліції, ДСНС, Чугуївської міської військової адміністрації, підприємств критичної інфраструктури перший заступник начальника Чугуївської РВА відпрацював покроковий алгоритм реагування всіх ланок. Для цього було змодельовано та детально проаналізовано потенційну небезпеку у разі виникнення надзвичайної ситуації.