Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 09:43

Шановні працівники військ Національної гвардії України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

З першого дня повномасштабного вторгнення росії ви поряд з бійцями ЗСУ та Тероборони мужньо та самовіддано захищаєте свободу і територіальну цілісність нашої держави.

Ми глибоко цінуємо вашу вірність обов’язку, відданість обраній професії та титанічну працю, яку ви щодня виконуєте задля звільнення України від російського окупанта.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу сумлінну службу, за витримку та силу, за відвагу та героїзм, за постійну готовність до дії в будь-яких умовах, за все те, що ви робите заради досягнення миру та безпеки на нашій Батьківщині!

Бажаю вам здоров'я та міцної волі, незмінної бойової готовності та успіхів  в ім’я рідної землі, а також якнайскорішого повернення додому живими та неушкодженими з омріяною Перемогою!