Проводиться збір інвестиційних проєктів у ключових сферах економіки

Дата: 20.03.2024 17:56

Фото без описуЗ метою якісної підготовки до щорічної Конференції з питань відновлення України (URC 2024), яка відбудеться у червні 2024 року в м. Берлін, збираються пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів у ключових сферах економіки.

Збір здійснює Міністерство економіки України спільно з Київською школою економіки.

Пропозиції буде представлено широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній.

Надавати інвестиційні проєкти для участі в URC 2024 можуть представники різних секторів економіки (агропромисловість, енергетика, зелена металургія, машинобудування, транспорт та логістика, фармацевтика та медицина, будівельні матеріали та конструкції, ІТ та комунікації тощо).

Пропозиції щодо інвестиційних проєктів можливо подати шляхом заповнення відповідної форми за посиланням:

Основні критерії для інвестиційних проєктів: економічна доцільність або привабливість проєкту для потенційних інвесторів.

Стадія проєкту – через форму можуть бути подані проєкти різної стадії готовності – від концептуального проєкту до детально опрацьованого. Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проєктам.

Бюджет проєкту – від $1 млн.

Контактні особи для уточнення інформації:

Роман Конік, rkonik@kse.org.ua;

Ігор Руденко, irudenko@kse.org.ua.