Сесія районної ради: звіти керівництва району, розгляд програм та районний бюджет

Дата: 07.03.2024 18:47

Фото без описуВідбулася чергова сесія районної ради, яку провела її очільниця Ірина Постнікова. У пленарному засіданні, що пройшло в онлайн форматі, взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

На розгляд депутатів було представлено звіти керівників району: Сергій Лободенко доповідав про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету та делегованих повноважень, Ірина Постнікова – про свою діяльність.

Було також підбито підсумки виконання районного бюджету за 2023 рік, плану роботи районної ради, двох програм – економічного і соціального розвитку району та забезпечення виконання судових рішень і виконавчих документів.

Депутати внесли зміни до поточного кошторису району та затвердили програму економічного і соціального розвитку на 2024 рік.