Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сертифікати на 50 тисяч гривень вручили двом дитячим будинкам сімейного типу з Чугуївського району

Дата: 28.02.2024 22:48
Кількість переглядів: 36

Фото без описуРодини Олени та Олексія Трохимченків з Леб’яжого, Віри Василенко із Коробочкиного були в числі 27 родин Харківщини, яким з нагоди 15-річчя створення було надано грошову допомогу.

 

Виплати в сумі 50 тисяч гривень передбачені у межах Програми підтримки та розвитку сімейних форм виховання в Харківській області на 2023-2027 роки.

 

Сертифікати на отримання виплат передав начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

 

«Насамперед хочу подякувати ЗСУ, які боронять територію України, зокрема нашу Харківщину, які дозволяють планувати майбутнє для наших дітей. Вдячні Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за тривалу і плідну співпрацю, втілення проєктів й всебічну підтримку. Разом з Офісом Президента, обласною радою впроваджуємо державну політику щодо підтримки сімейних форм виховання, розвитку освіти тощо. Зокрема, відзначаємо сім'ї, які займаються вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ухвалена обласна програма щодо розвитку саме сімейних форм виховання – один зі способів підтримки цих родин», – зазначив Олег Синєгубов.

 

Керівниця Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей Ірина Тулякова наголосила, що Харківщина є прикладом для інших областей з підтримки альтернативних форм сімейного виховання. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора