Військовослужбовці та ветерани можуть скористатися безоплатною правничою допомогою

Дата: 23.02.2024 21:04

Про це розовіли фахівці Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Ветерани/ки війни, учасники/ці бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на всі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги.

Надається правнича допомога щодо:

- оскарження дій чи бездіяльності військових частин, військово-лікарських комісій чи органів державної влади;

- оформлення або перерахунку пенсій, грошового забезпечення, виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з пораненням, інших соціальних виплат та допомог;

- надання відпусток, звільнення з військової служби;

- вирішення сімейних питань: аліментів, розлучення, спадщини тощо;

- розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку.

При цьому військовослужбовці/виці Збройних сил України, які не мають статусу УБД, можуть отримати безоплатно первинну правничу допомогу – консультації, допомогу зі складенням документів, крім документів до суду.

Для отримання безоплатної кваліфікованої правничої допомоги радимо звертатися до Чугуївського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 27А, тел.:(05746) 40-127.