Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сергій Лободенко вкотре наголосив на посиленні заходів з обороноздатності держави

Дата: 22.02.2024 09:19
Кількість переглядів: 39

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко провів нараду з керівниками громад та служб району.

Фото без опису

Обговорили питання мобілізації людських та транспортних ресурсів. Було проаналізовано виконання планових завдань з призову на військову службу. При цьому акцентувалася увага на роботі з оповіщення військовозобов’язаних та резервістів про їх прибуття на збірні пункти для взяття на військовий облік, а також на чіткій взаємодії всіх відповідальних структур. 

«Безпекові питання залишаються першочерговими в нашій діяльності. Зважаючи на складну ситуацію на фронті, не маємо права послаблювати цей напрям, а навпаки - робите все, що в наших силах, для зміцнення обороноздатності держави і підтримки наших військовослужбовців», - наголосив Сергій Лободенко.

Серед обговорюваних під час наради тем були також забезпечення пожежної безпеки у громадах. Очільник районного управління ДСНС Андрій Карпов подякував керівникам місцевих органів влади за розуміння важливості питання та надану підрозділу підтримку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора