Україна продовжує посилювати власну обороноздатність й спільно з партнерами вибудовувати нову архітектуру безпеки

Дата: 21.02.2024 18:01

Створювати такі двосторонні гарантії, які унеможливлять агресію ні проти нас, ні проти держав-союзників.

Першою державою, яка підписала з Україною Безпекову угоду, стала Велика Британія. Документ гарантує довгострокову співпрацю з нашою державою в економічній, політичній та військовій сферах. Нещодавно долучилися Німеччина та Франція. Водночас залишаємо право вибору майбутнього безпекового об’єднання.

Ці угоди – всеосяжні й охоплюють чимало ключових сфер. Йдеться про інформаційну безпеку, протистояння ворожій пропаганді, кібербезпеку, захист критичної інфраструктури, санкційний тиск на ворога й досягнення справедливого миру.

Безпекова угода – результат дипломатичних зусиль Президента України Володимира Зеленського та його команди. Загалом до надання Україні гарантій безпеки, окрім держав «Групи семи», зголосились долучитись ще до пів десятка країн. Триває дипломатична робота.

Союзники об'єднують зусилля, щоб відстояти суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.