Свято, шлюб, спільне проживання не дають права на будь-які дії сексуального характеру без згоди

Дата: 13.02.2024 19:49

Напередодні Дня закоханих нагадуємо, що свято, шлюб, спільне проживання не дають права на будь-які дії сексуального характеру без згоди чи з примусу.

Якщо вас примушують до статевого контакту, коли ви цього не хочете, чи сексуальних практик, які вам неприємні – це ознака сексуального насильства.

Якщо ж примус відбувається регулярно, поєднується з психологічним тиском, маніпуляціями, ймовірно, ви зазнаєте кількох видів домашнього насильства.

Нагадуємо, що система безоплатної правничої допомоги надає постраждалим від домашнього насильства юридичні послуги: юристи проконсультують, підкажуть, як зібрати докази насильства, у разі потреби допоможуть звернутися до поліції чи представлятимуть ваші інтереси у суді.

Для отримання безоплатної кваліфікованої правничої допомоги радимо звертатися до Чугуївського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 27А, тел.: (05746) 40-127.