На Чугуївщині 50 власників знищеного майна отримали житлові сертифікати за програмою єВідновлення

Дата: 07.02.2024 15:29

Фото без описуПро це повідомив начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко.

«Утвореними у громадах комісіями сформовано 54 житлові сертифікати про надання компенсацій за знищене майно загальною вартістю 70,7 млн. грн. Отримали цей цифровий документ 50 власників, яким буде профінансовано придбання нового житла на заміну зруйнованому на суму 64,2 млн. грн», зазначив Сергій Лободенко.

Як розповів керівник району, також продовжується активна робота щодо надання компенсації за зруйноване майно.

«Через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «єВідновлення» від початку реалізації програми подано 1820 заяв мешканців Чугуївщини для отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла», сказав Сергій Лободенко.

1123 заявники вже отримали компенсацію, розмір якої склав 130,7 млн. грн. Невдовзі ще близько 20 власникам зруйнованого житла буде відшкодовано збитки, завдані росією. Розгляд заяв триває.