У Чугуївській РВА відбулося командно-штабне тренування

Дата: 29.01.2024 16:23

Фото без описуВоно пройшло під головуванням начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка.

Присутніми на заході керівниками правоохоронних органів та служб району відпрацьовувався чіткий алгоритм дій на випадок виникнення обставин, які можуть призвести до людських жертв та втрат майна.

«Війна показала, що ворог може вдатися до будь-яких дій. Отже, всі органи управління мають бути максимально підготовленими, щоб у разі необхідності діяти скоординовано, оперативно та ефективно», – відзначив Сергій Лободенко.

Під час командно-штабного тренування було змодельовано близько десятка найрізноманітніших ситуацій військового, терористичного, диверсійного та техногенного характерів. Щодо кожної з них учасниками навчання було проведено грунтовний аналіз, у ході якого визначено конкретні кроки, відповідальних, а також висловлено пропозиції з оптимізації взаємодії усіх структур та персонального складу штабу.