Звернення голови Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 08:42

Дорогі земляки! Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мужніх Героїв України, молодих звитяжців, які 29 січня 1918 року вийшли на захист української державності і поклали на її вівтар власні життя.

Бій під Крутами для українського народу став символом героїзму та самопожертви в боротьбі за незалежність, а Герої Крут стали першими українськими «кіборгами», символом незламності українського духу та прагнення волі.

Сьогодні, як і 106 років тому, ми продовжуємо відстоювати своє право на суверенітет і територіальну цілісність.

У цей день схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто боронив державні цінності понад сто років тому, і вклонімося нашим захисникам, які нині продовжують творити велику історію України, стоячи на варті її кордонів. Кожен з них є гідним нащадком справжніх патріотів минулого.

Слава Героям і слава Україні!