Сергій Лободенко провів нараду з керівниками силових та військових структур
В оперативному режимі начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко обговорив з учасниками робочої зустрічі поточні питання.
Керівники окружної прокуратури, районних управлінь поліції та ДСНС, районного центру комплектування та соціальної підтримки, штабу Чугуївського району ТрО розповіли про поточну ситуацію у підпорядкованих їм сферах.
Одне з основних питань порядку денного наради – здійснення мобілізаційних заходів. У рамках його розгляду було проаналізовано хід оповіщення та поповнення військового резерву. Як показали результати, озвучені під час наради, на сьогодні виконання планових завдань з призову мобілізаційних ресурсів район забезпечує.
Сергій Лободенко наголосив на належній роботі дільниць оповіщення та пунктів збору територіальних громад.
Приділялася на нараді увага і організації безпечного та сталого функціонування об'єктів дорожнього господарства. Про стан справ у цій галузі розповів керівник Чугуївського ДЕП, відзначивши, що скрутне фінансове становище змушує знаходити різні шляхи для підтримання доріг.