Сума компенсацій за пошкоджене майно на Чугуївщині склала 128,3 мільйона гривень – Сергій Лободенко

Дата: 26.01.2024 11:53

Фото без описуУ межах програми єВідновлення грошову допомогу для ремонту житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації, отримали 1117 заявників.

Про це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

«На особисті рахунки власників пошкодженого майна надійшло 128,3 млн. грн», – сказав Сергій Лободенко.

Як розповів керівник району, паралельно триває робота щодо надання компенсації за знищене майно. Розглянуто 77% поданих заяв, у результаті чого  нараховано 55 житлових сертифікатів.

«Можливістю придбати собі нове помешкання вже можуть скористатися 49 заявників, які отримали житлові сертифікати на суму 63,6 млн. грн. у межах програми єВідновлення», відзначив начальник Чугуївської районної військової адміністрації.